Paylaş|

~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2022
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1762
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~ Ptsi Ocak 10, 2011 7:58 am Paylaş

saol cnm zaten bu bölümü senin için koydum baksana baska yorum yazan da yok Sad
sevi(L)event
Deneyimli
Deneyimli
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 575
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 577
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10

MesajKonu: Geri: ~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~ Ptsi Ocak 10, 2011 8:15 am Paylaş

süper olmuş yeni okuyucu
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1560
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1884
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Seul [güney kore]
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Oppa :)
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: ~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~ Ptsi Ocak 10, 2011 8:25 am Paylaş

çok güzel olmuş b. beğendim yb.bekliyorum ;)
ÜmiTürkü<3<3
Deneyimli
Deneyimli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 650
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melodiyi Dinle ~#

MesajKonu: Geri: ~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~ Ptsi Ocak 10, 2011 8:33 am Paylaş

çok değişik bir senaryo ama çok qüzel Very Happy
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu

MesajKonu: Geri: ~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~ Ptsi Ocak 10, 2011 10:24 am Paylaş

saolun canlarım

beyourself
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4868
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1847
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Çağatay Ulusoy ~~ Türk erkeğinden taş olmaz kuramını bozan adam <3 <3
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~ Ptsi Ocak 10, 2011 10:53 am Paylaş

değişik bi senaryo güzel olmuş cnm ellerine sağlık
~yaRen
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4986
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3284
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Inspiration ~

MesajKonu: Geri: ~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~ Salı Ocak 11, 2011 12:17 am Paylaş

Tesekkürler canlarmz (: (: (: (:
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3164
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2779
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10

MesajKonu: Geri: ~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~ Salı Ocak 11, 2011 12:29 am Paylaş

devamı ne zaman?
~yaRen
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı

MesajKonu: Geri: ~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~ Salı Ocak 11, 2011 12:34 am Paylaş

Hmm.. Fatmanur bugün yazacaktı valla (=
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2847
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2759
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: ~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~ Salı Ocak 11, 2011 12:42 am Paylaş

devamını bekliyorum.
#Gözde
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3925
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1604
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Emma Watson ♥

MesajKonu: Geri: ~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~ Salı Ocak 11, 2011 1:51 am Paylaş

güzel bir senaryo cnm
Ŧєуzα_єѕ
Süper Moderatör
Süper Moderatör
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9467
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3369
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : zey ♥

MesajKonu: Geri: ~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~ Salı Ocak 11, 2011 2:48 am Paylaş

Çok güzel olmuş cnm
Devamm (=

Her şarkı söylediğinde tüylerime halay çektiren insan. ♥️♥️♥️
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu

MesajKonu: Geri: ~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~ Salı Ocak 11, 2011 2:51 am Paylaş

saolasınız canlarım ikinci bölüm bi aksilik olmazsa bugün saat 6-7 gibi sizlerle olucak

Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~ Salı Ocak 11, 2011 3:45 am Paylaş

vaoovvv :D cidden güzel olmuş Very Happy beğendim valla :D
devamı gelsin dostlar Crying or Very sad
~yaRen
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı

MesajKonu: Geri: ~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~ Salı Ocak 11, 2011 3:54 am Paylaş

Saol ''Kankaaaa !!! ''
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~ Salı Ocak 11, 2011 4:01 am Paylaş

rica ederim :/
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu

MesajKonu: Geri: ~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~ Salı Ocak 11, 2011 4:51 am Paylaş

yeni bölüm isteyen?
~yaRen
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı

MesajKonu: Geri: ~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~ Salı Ocak 11, 2011 4:53 am Paylaş

men men mennn (:
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu

MesajKonu: Geri: ~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~ Salı Ocak 11, 2011 4:58 am Paylaş

yaren yanlız ben sana gönderdiğim bölümü biraz deiştirdi herkesle beraber okuycan nihahaha

ee baska kimse yokmu ?
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1429
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1332
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem

MesajKonu: Geri: ~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~ Salı Ocak 11, 2011 5:13 am Paylaş

Ben de yeni bölüm istiyorum bu arada ilk bölüm çok güzel olmuşşş...
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu

MesajKonu: Geri: ~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~ Salı Ocak 11, 2011 5:21 am Paylaş

2.BÖLÜM:
Sevil hemen yatagı hazırladı ve kızlar banyosu2 ye dogru hızlı adımlarla ilerledi
kıdemli sevil,soguk suyun altında ürperirken(Artıkların sıcak suyla yıkanmasına izin verilmiyordu: Dünyanın kaynaklarını asgari ihtiyaclar dışında tüketmeleri yasaktı.)yeni Artık gelmişti.Sevil kendine engel olamıyordu.günlüğüne yazmak istiyordu.Parmaklarının arasındaki küçük pembe yumusacık, süet günlük ve yeni bir artıgın geldiğine dair haberler,bir heyecan dalgasının bütün vücudunu kaplamasına ,ayak parmaklarının sıkışmasına ve midesinin karısmasına neden olmustu.''Dısarı''dan gelen , Bekleyen bir Artık...Dünyanın neye benzediğini biliyor olmalıydı.Kim bilir belkide..... sevil yazmaya baslayınca önsezilerinden dolayı ürpermişti.Yeni gelen Artık'ın neye benzediği konusunda hiç bir fikri yoktu.Tehlikeli ve sorunlu biri olabilirdi pekala.Ama o geldiğinde her seyin daha farklı olacağını hissediyordu.Nasıl aynı kalabilirdiki?
Bu düşüncelere dalmısken gözü duvardaki saate takılınca birden irkildi: gece sey,yarısına bes dakika vardı ve bu saatte kızlar yatakhanesinde olmalıydı yoksa tecrite gönderilebilirdi.banyodan usulca cıktı ve bir kac dakika nefesini tutup etrafını dinledi.kimse olmadıgından emin olunca usulca yatkhaneye ilerledi.ve yatagına uzandı.göz kapakları yavas yavas kapanıyordu ve kapandı.

Ertesi gün
ders dogaydı ve yine her doga dersinde oldugu gibi uzun ömürlülük konusu hakimdi derse
sedef hoca konuyu son cümlesiyle sonlandırdı.sınıftan cıkmak için kapıya yöneldiği sırada kapı açıldı,müge hanım içeri girdi,ekremde onu takip etti.sevil onun adının ekrem oldugunu henüz bilmiyordu.Bilim ve doğa sınıfının kapısından içeri girerken onu gördüğünde, hakkında tek bildiği sey Bekleyen Artık olduguydu.
Herkes sinsice ona bakıyordu.Sevilde etrafındakilere belli etmemeye calısarak ona bir kac kücük bakış fırlattı.Uzun ve yapılı bir cocuktu, solgun teninde En dikkat çeken yanı ,gözleriydi: MASMAVİYDİ diger artıkların gözlerinden farklıydılar . ya da Sevil için farklıydı.
sevil,yeni Artık'ınbakıslarının fazla meraklı ve asi oldugunu , bunun sorun olmaktan baska bir işe yaramayacagını düşündü.düşüncelerinden müge hanımın sesiyle ayrıldı.
MÜGE:ORAYA OTUR.SEVİLİN YANINA .
Ekrem ona dogru yürürken Sevil,ilerilereye bakmaya calıstı ama basaramadı;kalbi yerinden fırlayacak gibi atıyordu.Ekrem sanki hiç bir seyden korkmamıs ve kendi yerini bilmiyormus gibi,pırıl pırıl bakan gözlerini ona dikmişti
Müge hanım , hiç kimsenin yeni Artık'a özel bir ilgi göstermediğinden emin olduktan sonra oradan ayrıldı.o ayrılır ayrılmaz Ekrem, sanki dersin ortasında konusmak hiç sorun degilmiş gibi sevile döndü.
EKREM: SEN SEVİL TURAN'SIN DEGİLMİ?
diye sordu.O kadar alçak sesle konusuyorduki sevil duyduklarının hayal olabilecegini düşündü.
EKREM: ANNENLE BABANI TANIYORUM buraya senin için geldim , seni büyük depodan kaçırıp annenle babanın yanına götürmek için
...........

Sevil,yeni Artık'ın uyum saglamakta ve kendi yerini öğrenmekte güçlük yasayacagını tahmin edebiliyordu.yalanlar söylemenin ve ebebeynler hakkında bencil,birer suçlu değillermiş gibi konusmanın eğlenceli veya akıllıca oldugunu düşünüyorsa bu tür şeylerin yalnızlıkla veya dayakla sonuçlandıgını cok gecmeden ögrenecekti.
ailesi hakkındaki sözlerinden sonra Sevil, yeni Artıkla ilgilenmeyi tamamen bırakmıştı.söyledikleri onu hem kızdırmıs hemde rahatsız etmişti.Ama ne zaman bir köseyi dönecek olsa onunla karsılasacak gibi hissediyordu.Orada durup meydan okuyan gözlerle bakıp Sevilin kendisini garip hissetmesine neden olacaktı.Oysa,yeni olan Ekremdi ve rahatsız olması gereken biri varsa,o olmalıydı.
Sevil bir kac gün sonra kızlar deposu 2 ye dogru giderken, kız yatakhanelerinin coğuyla birlikte kat2 de olan senataryumun dışında, koridorda bekleyen yeni artığı görmekten pek hosnut olmadı
Sevil Ekremle karsılastıgında depodaki stok dolabını doldurmaya gidiyordu.yanından gecerken bir anlıgına gözlerini kısarak Ekrem'e baktı.Ekrem ona adıyla sesleninceistemeyerek te olsa durdu.
EKREM: SEVİL ,SEVİL TURAN
dedi usulca.Sevil ona öfkeyle baktı
SEVİL: ARTIK SEVİL
diye düzeltti ve
SEVİL: LÜTFEN BÜYÜK DEPODA DISARIYA AİT SÖZCÜKLER KULLANMA VE LÜTFEN ANNEMLE BABAMI TANIYORMUŞ NUMARASI YAPMA,ÇÜNKÜ BENİM ANNEMLE BABAM YOK
Ekrem ona soran gözlerle baktı.Oğlanın bakısları, biri tarafından incelenmeye alıskkın olmayan sevilin rahatsızlık içinde kıvranmasına yol actı.ikisininde gözleri birbirine kitlenmişti.ikisininde karnında kelebekler uçusuyormusçasına bir kıpırdanma vardı.ne oldugunu bilmedikleri bir duygu onları içine hapsetmişti adeta.sessizliği ekrem bozdu ve
EKREM: PEKİ BURADA NE YAPILIYOR;?
SEVİL:SAGLIK KONTROLÜ
SEVİL: Her hangi bir rahatsızlığımız olup olmadıgına bakılır ve bazı hastalıklara karsı ası yapılır. Bir de kilomuz ölçülür.Artıklar hastalanıp dünyada daha fazla sorun yaratmamak için, saglığını korumak zorundadır.
EKREM: Artıkların ilaç kullanmasına izin verildiğini bilmiyordum.Artıklarınmümkün olabildiğince çabuk ölmesini istediklerini sanıyordum.
yumusacık sesi ona etkileyicilikkatıyordu.Sevil ona ısındığını farketti.
SEVİL: elbetteArtıklar ilaç kullanamaz. aşılar önleyicidir,iyileştirici değil.
EKREM: burada bilgisayar varmı? yada kütüphane?
SEVİL:bilgisayar mı ?
SEVİL: bilgisayarlara ihtiyacımız yok. ayrıca cook fazla enerji tüketiyorlar.Bunu herkes bilir
dedi savunmaya gecerek
EKREM: Elbette öyle,Benim aptallığım
dedi Ekrem iç çekerek.Ayağını hafif hafif yere vuruyordu.Sevil bir kez daha , gözlerini onun güclü ama narin bedeninden ayırmadıgını farketti. Atılgan,meraklı ve kendinden emin hali Sevili hem şaşırtmıs hem de tedirgin etmişti.Ekremin gözlerindeki ısıltı, Sevili bakmaması gereken bir şeye bakıyor gibi hissettiriyordu.Akıntının cok güclü oldugunu ve yüzemediğini bilmesine ragmen bir girdabın içine cekiliyormus gibiydi
SEVİL: artık gitmeliyim (dedi hızlıca)toplamam gereken seyler var
yürümeye basladı ama Ekremin sesini duyunca tekrar durdu
EKREM: sen...sen burayı seviyormusun Sevil?
Sevil döndü ve kaslarını cattı.Bu ne biçim bir soruydu?Ekrem gözlerindeki küçük pırıltıyla gülümserken Sevil,artık girdabın içindeydi ve her an bogulabilirdi.
SEVİL:Benim yerim burası,dedi sesi birden boğuklastı
SEVİL: senin içinde aynısı geçerli.artıklr bir şeyi sevmek için değil,bir şeyleri yapmak için burdalar EKrem.bunu ne kadar çabuk öğrensen iyi olur .
sevil hızla döndü ve koridor boyunca koşar adımlarla yürüdü.ekremin gülümsemesini aklından çıkarmaya çalıştı ama bunda pek başarılı olduğu söylenemezdi.
Sevil akşam için yemekhaneye gittiğinde öylesine üşümüş ve acıkmıştıki Ekreminde yemek kuyruğunda olduğunu göremedi.yemeğini aldı ve bir masaya geçti.onu ancak yanına oturduğunda fark edebildi.
EKREM: bu iğrenç.Nedir bu ?tadı berbat,dedi ve kasesini sevilin önüne itti.
SEVİL:....
EKREM:annen harika bir aşçı Sevil.onun yaptığı yemeklerin üstüne yoktur.sana anlatmamı istermisin ?
sevil elleriyle kulaklarını kapadı ve bu sırada kaşığı yere düştü.Kasıgını yerden almaya yeltendi ama tam o sırada parmaklarının büyük,ağır bir ayağın altında ezildiğini hissetti ve acı bir çığlık attı.
Xxx: bir seymi düşürdün? diye sordu ayagın sahibi.bu bekleyenlerden artık çetindi.sevil yüzünü burusturdu.'Artık Çetin' ' Artık Ekrem' kadar uzundu.
SEVİL: ayağını elimin üzerinden çek, dedi öfkeyle
ÇETİN:benim önümdemi eğiliyorsun Artık Sevil ? diye sordu belli belirsiz.Yeşil gözlerini alay edermişçesine ona dikmişti
ÇETİN:bana öyle geliyorki yerini öğrendin(kasınıosun madem bizde seni kasımasını biliriz hahaa)
sevil dişlerini sıktı,elini tekrar kurtarmayı deneyecekken birden Çetin boylu boyunca yere yuvarlandı.Sevil elini kurtarıp doğrulduğunda Ekrem, Çetin'in göğsüne bir ayağını bastırmış dikiliyordu.
EKREM: ' belkide yerini öğrenmesi gereken kişi sensin' diye homurdandı.'belkide görgü kurallarını öğrenmen gerek.' küçük bir tebessümle sevile baktı 'ona ne yapmamı istersin sevil'
SEVİL: bir korumaya ihtiyacım yok ARTIK EKREM dedi öfkeyle 'Artık Çetini hemen bırakmazsan hepimizin sonu Tecrit olu. sen belki orda rahat edebilirsin ama ben edemem.Tesekkür ederim
ekrem hafifçe kaslarını çattı.sonra omuz silkti ve çetinin göğsünden ayağını çekti.Çetin ayaga fırlayıp Ekrem'e tehditkar bi ifadeyle bakarak
ÇETİN: buna pişman olacaksın dısarı pisliği, dedi sertçe
o yemek kuyruğuna katılmak için uzaklasırken Ekrem tekrar Sevilin yanına oturdu.Sevil sıkılgan bir tavırla sıradaki yerini değiştirdi.Herkes onlara bakıyordu ve Sevil, eKRemin bakışları üzerindeyken kalbinin küt küt attığını hissedebiliyordu.
EKREM: sadece yardım etmeye çalışıyordum,diye mırıldandı.Dirseklerini masanın üstüne koydu ve öne doğru çöktü.
SEVİL: Artık'lar birbirlerine yardım etmez;biz yasal insanlara yardım etmek için burdayız, dedi.Gerginliği sesinden anlaşılıyordu.
SEVİL: hem..... kendi işimi kendim halledebilirim.Çok teşekkür ederim.
Ekrem alınmıstı.Sevil de her ne kadar Ekreme çıkışsada ekremin,kendisini korumak istemesi hoşuna gitmişti.
EKREM: iyi seni sıktığım için üzgünüm.sadece düşünmüştümki ...
SEVİL: düşünme diye sözünü kesti gözlerini Ekreme dikerek.Ekrem de ona bakıyordu.Sevil gözlerini uzaklaştırmayı başarana dek bir süre öylece bakıştılar.
......
arkadaslar yorumlarınızı bekliyorum
begenmeniz dileğiyle
yeni bölüm biricik senaryo ortagım yarancim tarafından yazılacak loss_girl &~կﻪгεռ
combo
Deneyimli
Deneyimli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 994
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 719
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : And all the roads we
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~ Salı Ocak 11, 2011 5:31 am Paylaş

fatma'M
ya senin senaryonmu vardı bitanem yha
ama süper yazıyosunuz haa ;111:
sezgi_
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2102
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3689
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/09/10

MesajKonu: Geri: ~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~ Salı Ocak 11, 2011 5:48 am Paylaş

süper süper süper tek sözüm bu başka diyecek kelime bulamıyorum yeni bölümü bekliorum
http://www.facebook.com/sasemeze
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu

MesajKonu: Geri: ~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~ Salı Ocak 11, 2011 5:52 am Paylaş

ne çabuk okudun kız gerçekten baya hızlıymışsın bu arada saol cnm yeni bölüm cuma yarenden olucak =)
sezgi_
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2102
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3689
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/09/10

MesajKonu: Geri: ~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~ Salı Ocak 11, 2011 5:53 am Paylaş

ben öyle hızlıyımdır boşuna kitap okuma birincisi değilim
http://www.facebook.com/sasemeze
Sponsored content
MesajKonu: Geri: ~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~ Paylaş

~..Kąrąnlığın Orŧąsındą..~ [7.bLM sYF 32] ~

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki